Saçsızlığı Kökten Çözelim


 
Saç köklerindeki çeşitli nedenlerden dolayı saç kökleri nefes alamaz ve dökülmeye başlar. Dökülen saçlar kişinin psikolojik olarakta kötü hissetmesini sağlar. Bu sorunla ilgili birçok şey denenir. kozmetik ürünler, kimyasal ürünler, ilaçlar vb. ürün denenir fakat bütçemize olan kayıptan başka hiç bir yararı olmaz. Artık tıbbın ilerlemesiyle bir çok şey değişti..

Kimyasal ürünlerin yerini, yararlı ilaçlar, mineraler, amino asit içerikli ampullerde dahil yararlı tedavilere başlandı. Bu tedavilerin her birini deneyerek saç dökülmeniz durmadıysa ve saç dökülmesi artık başınızın üst kısmında açıklık meydana getirmeye başladıysa, saç ekimine aday oldunuz demektir.

Saç ekimi operasyonu hekim tarafından muayene edildikten sonra hastanın durumuna göre farklılık göstermekte olup, kaç greft ekileceğine de saç derisindeki açıklığa göre karar verilir. Hastaya, bu konu hakkında gerekli bilgiler verildikten sonra, operasyondan önce gerekli tetkiklerin yapılması ve gerekli tetkiklerden sonra uygulamaya başlanabilir.

Hasta Yorumları