26 Haziran 2018 In Genel By admin

FUT Saç Ekimi Uygulaması

Halk arasında FUT Saç Ekimi olarak geçen ve tam açılımı Foliküler Ünite Transplantasyonu olan saç ekim yöntemi popülerliğini gittikçe arttırıyor.

Uygulanış bakımından oldukça kolay ve ağrısız olan FUT saç ekimi, saç sorunu yaşayan kişilere gerekli muayeneden sonra karar verip hemen uygulanabiliyor. FUT saç ekim yöntemi; alerjik bir rahatsızlığı olmayan kişilerin tercih edebileceği bir yöntemdir. FUT Saç Ekimi bir ameliyat olmasa da açılacak mikro kanalcıklar sebebiyle cerrahi bir operasyondur. Bu sebeple dikiş atılması gerekecektir. Bu da saç derisi üzerinde, saç ancak sıfıra vurulduğu takdirde görünecek tarzda bir çizgi oluşabilmektedir. Saç dökülmesi genellikle başın üst bölgesinde görülür.

Ense kısmındaki saç kökleri daha güçlü bir yapıya sahiptir. Kökü güçlü olan saçlar 2’li ve 3’lü olarak alınmasıyla FUT saç ekim yönteminin en önemli kısmını oluşturur. Saç derisindeki kılların doğal yapısına zarar vermeden alınması saçların çıkmasında karşılaşılabilecek olumsuzlukları engellemektedir.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

Yorum Yok

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Hemen Ara
Yol Tarifi