remove_red_eye 354
favorite_border 0
share

Mağdur Olmamak İçin Operasyonu Hekime Yaptırın

Saç ekimi yaptırmak istediğinizde karşınıza birbirinden farklı fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlar kimi zaman uygun fiyatlar ile önümüze sunulabilir. Fakat uygun fiyattan ziyade saç ekimi yaptıracağını zaman uzman hekimlerin bu işlemi gerçekleştirmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde uzman olmayan kişiler tarafından yaptırdığınız saç ekimi başarısız bir durum ile sonuçlanabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için saç ekimine karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Saç ekimi basit gibi görünse de uzman ellerin yapması gerektiği oldukça önemli bir iştir.

Saç ekimi işleminden önce dikkat etmeniz gereken durumlar nelerdir?

Hekim seçimi saç ekimi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken durumların başında gelmektedir. Çünkü herkes yaptırdı işlemden sonra verimli bir sonuç almak ister. Verimli bir sonuç almak için ise uzman bir hekim tarafından bu işlemin gerçekleştirilmesi en doğrusu olacaktır. Çünkü saç ekimi hafife alınmayacak kadar basit bir işlem değildir. Saç ekimi sırasında kanal açma işlemleri yapılır ve bu kanal açma işlemleri uzman bir hekim tarafından yapılmadığında sağlıklı saç kökleri de sağlığını kaybedebilir. Saçların sağlığını kaybetmemesi adına uzman kişiler tarafından sağlıklı bölümden alınıp eksik olan tarafı eklenecek olan saçlar son derece titizlik ile taşınmaktadır. Açık kanallar temiz ve sağlıklı tutulmaya çalışılırken bu sırada saç ekim işlemi gerçekleştirilir.

Saç ekimi sırasında uzman hekiminizin doğru seçmenizin önemi nedir?

Saç ekimi oldukça özen isteyen bir işlemdir. Ensenizde bulunan sağlıklı saç kökleri alınarak kafa deriniz açılma bulunan bölgelere eklemeler yapılır. Bu işlemler yapılacağı zaman saç ekimi yapılacak olan bölgede kanal açma işlemleri yapılır. Bu kanal açma işlemleri sayesinde alınan sağlıklı olan kök saçlar ihtiyaç duyulan bölgeye yerleştirilir. Kanal açma operasyonuna herhangi kişiler tarafından yapılamayacak önemli bir işlemdir. Bunun iki sebebi bulunmaktadır. En önemli sebebi uzman kişiler tarafından yapılmadığında olumlu sonucun sizleri beklememesi olmaktadır. Herkes yapılan işlemden olumlu bir sonuç almak ister. Bu nedenle uzman kişiler tarafından başarılı bir sonuç olmak daha kolay olacaktır. Bunların yanı sıra saç ekimi yapılması için kanal açılan bölgelerinde temiz bir ortamda işleme tabi tutulması gerekir. Aksi taktirde kanal bölgelerinden mikrop kapabilir ve enfeksiyon durumu ortaya çıkabilir. Aynı şekilde kullanılacak olan aletlerinde temiz ve steril olması oldukça önemlidir. Uzman bir hekim tarafından gerçekleştirilen işlemleriniz temiz bir ortamda gerçekleştirilir ve saç ekimi sonrası olumlu sonuçlar da sizleri beklemektedir.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

Yorum Yaz

message
email
person