remove_red_eye 346
favorite_border 0
share

Saç Kökleriniz Yepyeni Bir Hayata Başlasın

Saçlarınız dökülmeye başlayıp saç deriniz de açılmalar meydana geldiğinde kellik sorunu ile karşı karşıya kalırsınız. Bu sorun kişiler tarafından hoş karşılanmaz ve onları mutsuz eder. Saç dökülmesine karşı alabileceğiniz önlemler olabildiği gibi, kimi zaman Bu duruma karşı alınan önlemler de dökülmeyi önlemek için yeterli olmamaktadır. Saç kökleri canlılığını getirdiğinde de kellik durumu ortaya çıkar. Bu durumdan tamamen kurtulmak için bir çözüm arayışına girdiğinizde ise karşınıza saç ekimi çıkmaktadır. Saç ekimi yöntemi sayesinde kellik sorununuzdan kurtulmuş olursunuz.

İncelmiş Saçlarınıza Mezoterapi Yöntemi İle Yeniden Dolgunluk Sağlamak

Saçlarınız canlılığını kaybettiği ve saç köklerinizde incelme yaşandığında saçınız dökülmese bile incelmesinden dolayı oldukça cansız ve az görünecektir. Bu durumlar genelde erkeklerde yaşandığında saç derisi incelen saçtan dolayı görünmeye başlar. Uygun bir tedavi yöntemi ile saçlarınıza yeniden canlılık kazandırabilirsiniz. Mezoterapi yöntemi saçın canlanması için uygulanan yöntemlerden bir tanesidir.

Mezoterapi Yöntemi Nedir?

Mezoterapi yöntemi son yıllarda sıklıkla kullanılan saç yapısında meydana gelen vitamin mineral ve saçı besleyen maddelerin eksikliğinden dolayı yaşanan güç sözlüğün tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Lokal anestezi yöntemi ile saç derisine uygulanan bu yöntemde saç derinize ilaç ile müdahale edilmektedir. Saç deriniz da eksikliği görülen maddeye göre bir karışım hazırlanması yapılır ve Mezoterapi tabancası ile hazırlanan bu karışım saç köklerinize enjekte edilir. Uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilen bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmadığını da yarardan çok zarar getirebilir. Bu nedenle doktor seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Uzman doktorumuz saç derinize yapılacak olan enjeksiyon işlemine karar verdikten sonra uygulamaya başlamaktadır. Mezoterapi tabancası ile yapılan işlemden sonra saç deriniz özel bir malzeme ile kaplanır ve ilacın saç derinize tam olarak işlemesi sağlanır. Doktorunuzun sizlere önerdiği Mezoterapi sonrası uyulması gereken kuralları uyguladığınız takdirde kısa zamanda oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bir Mezoterapi seansı yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Yani kısa zaman da eski canlı saçlarınıza dönebilirsiniz.

FUE Saç Ekim Yöntemi

Foliküler ünite ekstraksiyonu olan FUE yöntemi saç derisinde hiç saç olmayan bölgelere uygulanan en yaygın saç ikim yöntemidir. Bu saç ekiminde hastaya lokal anestezi uygulanarak saç olmayan bölgeye saç olan bölgeden alınan saç kökleri yerleştirilir. Oldukça rahat bir yöntem olan Fue tekniği saç ekimi düşünen çok sayı da hasta tarafından tercih edilmektedir.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

Yorum Yaz

message
email
person