Saç Mezoterapisi

Saç dökülmesini durdurmak, var olan saçlı derinin iyileştirilerek saç kalitesini arttırmak için uygulanır. İşlem, kişinin saç derisine göre farklılık göstermektedir. Her seans 15 dakika sürecek şekilde, mezoterapi iğnesiyle uygulanmaktadır.

Saç kökünün besleyen, var olan saçların daha güçlü olmasını sağlayan, ilaçların karışımıyla elde edilmiş etkili bir formülden oluşmaktadır. Seanslar haftalık, 15 günlük ve aylık olmak üzere değişmektedir. Seçilen ürünler direk saç diplerinin güçlenmesini hedef alan ilaçlardan oluşur. Bölgesel olarak uygulanan dozlar, özel mezoterapi iğnesiyle deri altına uygulanır. Derinin orta tabakasında bulunan kılcal damarların uçlarına ulaşarak etkisini hızla gösterir. Bu tedavinin diğer uygulanan yöntemlere göre çok daha etkili olup, hızlı bir şekilde sonuç alınmaktadır. Tüm dünyada saç dökülmesini önlemek amacıyla uygulanan bir yöntem olan saç mezoterapisi tüm dünyada güvenle uygulanmaktadır. Yan etkisinin de yok denecek kadar az olması tercih sırasını en başa yükseltmiştir.

Kişinin kendisi ve dış çevresiyle ilgili, sağlıksız beslenme gibi nedenlerden dolayı saçlar güçsüzleşir ve sağlıksız bir görünümü olur. Sağlıksız saç görünümünden herkes şikayet eder işte bu gibi sorunlar için mezoterapi en doğru tercihtir.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

   Saç Ekim Merkeziclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi