Saç Mezoterapisi

Herkes sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak ister. Fakat her zaman bu istek gerçek olmayabilir. Çünkü saçlar bakım istemektedir. Saçınıza yeteri kadar bakım yapamadığınızda ve dış koşullardan etkilendiğinde saçlar sağlığını kaybedebilir. Dış etkilerden yıpranır, matlaşır ve dökülme gibi sorunlar ile karşılaşabilir. Bu sorunları erken fark ederseniz saçınızın eski sağlığına kavuşması için bir takım önlemler alabilirsiniz. Fakat önlemleri almakta geç kalırsanız saç sağlığını kaybetmeye başlar. Sağlığını kaybetmiş saç bir zaman sonra sıkıntılı durumları da beraberinde getirir. Kimse sağlıksız saçlardan memnun olmaz ve bu durumlar için yapılacak bir takım çözümler bulunmaktadır. Sizlerde saçlarınızın eskisi gibi gür, sağlıklı köklere sahip ve dökülmesinin önlenmesi istiyorsanız saç mezoterapisi yaptırabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde saçlarınız canlı, parlak ve sağlıklı olur.

Saç Mezoterapisi Nedir?

Saç Mezoterapisi saç sağlığının bozulduğunu düşünen herkese uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde saçlarınız da yaşanan sıkıntılı durumdan kurtulabilirsiniz. Verimli sonuçlar alına bu işlem ile saçlarınız eskisinden gür, sağlıklı ve canlı olur.

Saç Mezoterapisi iğne ile yapılan bir işlem değil ve her kişiye uygulanması farklı olmaktadır. Çünkü her kişinin saçının ihtiyacı olan maddeler farklı olmaktadır. Size özel hazırlanan vitamin, mineral, aminoasit ve Bir takım sağlıklı yağlar saç derinize enjekte edilmektedir. Saç Mezoterapisi yaklaşık 15 dakikalık seanslar halinde yapılmaktadır. Kaç seans yapılacak kişiye göre farklılık göstermektedir.

Mezoterapi uygulaması isteğinize bağlı olarak saç derisine bölgesel olarak yapılmaktadır. Direk saç köklerine yapılan bu uygulama ile verimli sonuç almak oldukça kolay olmaktadır. İğne enjeksiyonu sayesinde saç köklerinin yakınında bulunan kılcal damarlar ile saç köklerini beslemek mümkün olmaktadır. Saçınızın dökülmesini önleyen bu yöntem sayesinde sağlıklı saçlara sahip olurken kelleşme gibi sorunlardan da kurtulmuş olursunuz.

Saç Mezoterapisinin Faydaları Nelerdir?

  • Yıpranmış saçlarınızı en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.
  • Saç derisinde meydana gelen kepeklenme ve döküntü gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır.
  • Sağlığını kaybetmiş ve incelmiş olan saçlarınız bu uygulamadan sonra daha gür bir hale gelmektedir.
  • Saçın beyazlamasını engellerken saç Beyazlama süresine daha ileri zamanlara atmaktadır. Saç renginiz daha uzun süre korunmaktadır.
  • Saçınız sağlığına kavuştuktan sonra daha uzun ömürlü olur.
  • Bölgesel dökülme görülen yerlerde yeni saçların çıkmasını faydalı olmaktadır.
  • Saçlarınız sağlığına kavuştuğu için daha hızlı ve sağlıklı olarak uzayacaktır.
  • Hem kadın hem de erkekler için uygulanan bir yöntem olan saç mezoterapisi kadınlar da daha yoğun olarak görülmektedir.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19