remove_red_eye 537
favorite_border 0
share

Sakal Bıyık Ekimi

Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde yoğun olarak görülen bir olaydır. Saç dökülmesinden farklı olarak erkeklerde sakal ve bıyıklar da Dökülmeler yaşanabilir. Bölgesel olarak genellikle görülen bu dökülmeler kişilerde çok ciddi can sıkıntılarına neden olmaktadır. Çünkü dökülme görülen yerlerde boşluklar meydana gelmektedir. Erkek bireyler aynaya baktığında dökülme gibi sorunlar gördüğünde psikolojik olarak sıkıntı durum var yaşayabilirler.

Çünkü saçlarda olduğu gibi sakal ve bıyıklarda ki düzgün bir çıkış erkekleri memnun etmektedir. Saçlardan ziyade sakal ve bıyıklar erkeğin makyajı sayılmaktadır. Bu nedenle her erkek düzgün bıyık ve sakala sahip olmak ister. Eğer sakal ve bıyıklarınız da bir takım dökülmeler yaşıyorsanız psikolojinizi bozmanıza gerek kalmadan kalıcı çözümler sizlere sunulmaktadır. Bu çözümler ile beraber dökülme olan yerleri sakal ve bıyık ekimi yapılmaktadır. Uzman bir hekim tarafından yapılacak olan doğru bir uygulama ile sizlerde dökülme yaşanan sakal ve bıyıklarınızı kalıcı bir çözüm uygulamış olursunuz. 1-2 saatlik bir uygulama sonrasında bıyık ya da sakal ekimine gerçekleştirilmektedir.

Sakal Ve Bıyık Ekimi Öncesi

Her erkekte çıkan bıyık şekli ve sakal şekli farklı olmakla beraber kimi zaman doğuştan kimi zaman ise sonradan olan fazla problemlerden dolayı sakal ve bıyık varda dökülme ve açılma gibi durumlar yaşanabilir. Bazen doğuştan bölgesel olarak yüzünüzde sakal çıkmazken bazen ise özellikle stres gibi durumlardan dolayı sakal bölgesinde dökülmeler olabilir. 20 yaşını aşmış olan her bireye sakal ekimi yapılmaktadır. 20 yaşından küçüklere bu durum önerilmez. Çünkü 20 yaşına kadar hormonların da değişkenlikler olacağından ötürü sakal çıkmayan bölgede daha sonra çıkabilir. Bu nedenle beklemek gerekmektedir.

Sakal ekimi sadece bölgesel dökülmelerde değil tamamen sakal çıkmama durumunda da yapılmaktadır. Kişide köselik durumu var ise bu diğer haftalara göre biraz daha uzun süren seanslar ile yapılmaktadır.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

  • Sakal ekimi vücudunuzun başka bir bölgesinden alınan kıl köklerinin sakal bölgenize yerleştirilmesi ile yapılmaktadır. Özellikle ense ve kulak arkasındaki sert olan kıllarınız tercih edilmektedir.
  • Vücudunuzun başka bölgesinden alınan kıl kökleri sakal bulunmayan bölgeye uygulanmaktadır. Böylelikle kendi vücudunuzdan alınan kıllar sayesinde doğal bir sakal görüntüsü elde edebilirsiniz.
  • Sakal ve bıyık ekimi uygulamasında herhangi bir kesik durumu olmamaktadır. Açılan kanallara kıl köklerinin yerleştirilmesi ile bu işlem yapılmaktadır. Bu nedenle yüzünüzde herhangi bir çizik ya da kesik olmaz.
  • Ekimi yapılacak olan sakal sayısı kişilere göre farklılık göstermektedir.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

Yorum Yaz

message
email
person